KOPÍROVÁNÍ ZNAČKY KENTOYA

Vážení zákazníci,

jistě si někteří z Vás všimli, že modely, které Vám nabízí značka Kentoya, se snaží nabízet i jiní prodejci, a to převážně na internetu přes různé e-shopy. Chceme Vás tímto upozornit, že tyto modely nemají se značkou Kentoya nic společného, jsou vyráběny v jiných továrnách v Číně a samozřejmě jsou vyráběny v nižší kvalitě a z horších materiálů. Není v našich silách zabránit tomu, aby model, který  vyrábíme a prodáváme v ČR, nebyl zkopírován jinou konkurenční továrnou, která se jej pak přes různé prodejce snaží v ČR prodávat.

Tito prodejci, přestože se na webu tváří seriózně, většinou nemají homologace, nejsou zaregistrováni u Ministerstva dopravy, netisknou technické průkazy a skútry prodávají přes tzv. COC list. Toto samozřejmě mohou, ale chceme Vás tímto upozornit, že tito prodejci nemají fungující servisní síť, nemají náhradní díly nebo jich v lepším případě mají nedostatek pouze na omezenou dobu. V případě problémů přestanou s Vámi komunikovat nebo zmizí z trhu.

Toto upozornění zveřejňujeme na základě informací od zákazníků, kteří uváděli, že při koupi skútru byli ubezpečováni, že kupují stejný model jako prodává Kentoya.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám šťastnou ruku při výběru skútru.

Team Kentoya